PracaOferty pracy Veghel › Betoniarz - pracownik prefabrykacji 550€/h

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Stanowisko:

Betoniarz - pracownik prefabrykacji 550€/h

Lokalizacja:

Veghel

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ink2work Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.

OPIS STANOWISKA:

  •  obsługa maszyn produkcyjnych, dostarczanie materiałów na produkcję, zalewanie form betonem
  • kontrola jakości gotowych produktów
  • czyszczenie form i utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • praca na hali

OFERUJEMY:

  •  zatrudnienie długoterminowe na holenderskich warunkach
  • stawkę 550 € netto/tydzień (stawka podana po potrąceniu opłat za zakwaterowanie i ubezpieczenie)
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
  • pokoje jednoosobowe
  • krótki czas rekrutacji

Dla naszego Klienta - firmy budowlanej poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Betoniarz - pracownik prefabrykacji

Miejsce pracy: Veghel, Holandia

Zakwaterowanie: zorganizowane

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • min. 8 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność samodzielnej pracy w oparciu o plany/rysunki techniczne
  • prawo jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-31

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura