PracaOferty pracy Szwajcaria › Bau - Tischler , Zimmermann - Szwajcaria - Szwajcarska Umowa o Prace.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Bau - Tischler , Zimmermann - Szwajcaria - Szwajcarska Umowa o Prace.

Lokalizacja:

Szwajcaria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Cieśla Konstrukcyjny  i  Cieśla Budowlany  -  SZWAJCARIA - Szwajcarska Umowa o Prace.

Szwajcarski  Pracodawca poszukuje   Cieśli  Konstrukcyjnych  i Cieśli  Budowlanych   na Projekty do Szwajcarii.
Zatrudnienie od  29 Kwiecień , Maj i w Kolejnych  m-cach  2024.

PRACODAWCA
Szwajcarska  Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Szwajcarska  Umowę  o Pracę.

STAWKA
34 CHF  - 36  CHF brutto / godz.  + Dieta 16 CHF - 18 CHF  netto / Dzień Pracy.

DLA PRACOWNIKA  WYPŁATA CO TYDZIEŃ.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik,
lub Pracodawca przejmuje Koszty Zakwaterowania Pracownika i minusuje z Jego Wypłaty.
Kwota Kwatery od 180 - 220 CHF / TYDZIEŃ. Pokoje zawsze jednoosobowe.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła Państwa  zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV
Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA
Dla Cieśli Konstrukcyjnych  Montaż Szkieletów Domów z Drewna.
Dla Cieśli Budowlanych  Stolarka Budowlana   Montaż Drzwi , Ramy Okienne , Parapety, Podłogi.

 WYMAGANIA REKRUTACYJNE
Zawód Branżowy nie jest wymagany.

Znajomość jęz. niemieckiego  w rozmowie komunikatywny  + kilkuletnie  doświadczenie w branży.
Znajomość jęz. angielskiego przez Pracodawcę nie jest Akceptowana.

Własne AUTO do wyjazdu nie jest wymagane, ale Firma nie posiada  Samochodów  Służbowych.
Pracownik we własnym Zakresie organizuje dla siebie Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne.

Koszty Przejazdu  do  Szwajcarii po stronie Pracownika.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura