PracaOferty pracy Łozienica › Operator Monitoringu i Systemów Bezpieczeństwa - Łozienica

Kto szuka:

Securitas Polska

Stanowisko:

Operator Monitoringu i Systemów Bezpieczeństwa - Łozienica

Lokalizacja:

Łozienica

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Monitoringu i Systemów Bezpieczeństwa

Lokalizacja: Łozienica obok Goleniowa

Opis oferty pracy

Do Twoich zadań będzie należało:

  • przeprowadzanie analiz CCTV,
  • obserwacja obiektu poprzez monitoring,
  • zarządzanie systemem kontroli dostępu,
  • obsługa centrali pożarowej,
  • utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem.
Kwalifikacje

Poszukujemy osób:

  • niekaranych,
  • komunikatywnych i zaangażowanych w pracę,
  • z bardzo dobrą umiejętnością obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • spostrzegawczych i dokładnych,

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony (dla osób, które nie posiadają wpisu - oferujemy szkolenie)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjną stawkę,
  • system pracy zmianowy 12h,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia każdego miesiąca,
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • szkolenia zawodowe,
  • dofinansowanie do karnetu sportowego,
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie.
Dodatkowe informacje

Dołącz do naszego Zespołu - wyślij CV, czekamy na Ciebie!

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Securitas Polska

branże: Ochrona osób i mienia