eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Zabrze › Magazynier z uprawnieniami UDT

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Magazynier z uprawnieniami UDT

Lokalizacja:

Zabrze

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pracuj w firmie, która dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji.

Tel: 665 120 130.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością późniejszego przejścia pod firmę Klienta
  • stawkę godzinową 29,80 zł brutto
  • premie miesięczną do 10% wynagrodzenia
  • stały dodatek miesięczny za posiadanie uprawnień UDT - 500 zł brutto
  • dodatek za pracę na zmianie nocnej 30%
  • stabilne zatrudnienie
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)

Zadania:

  • dostawa komponentów na magazyn i linię produkcyjną
  • przepakowywanie komponentów
  • czyszczenie i kompletacja opakowań
  • załadunek i rozładunek towaru
  • obsługa wózka ciągnikowego i wózka widłowego

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT
  • doświadczenie w pracy na magazynie
  • dyspozycyjność do pracy w systemie III-zmianowym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna