PracaOferty pracy Wrocław › Specjalista w Dziale IT / Help Desk

Kto szuka:

TRAKCJA S.A.

Stanowisko:

Specjalista w Dziale IT / Help Desk

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Obsługa zgłoszeń przy pomocy dostępnych aplikacji, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów użytkowników w zakresie komputerów, urządzeń peryferyjnych oraz oprogramowania;
  • Nadawanie uprawnień dla użytkowników;
  • Instalowanie i konfigurowanie oprogramowania na urządzeniach;
  • Monitorowanie zgłoszeń i ich terminowa realizacja;
  • Realizacja procesów zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami;
  • Udział w testowaniu nowych rozwiązań.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Doświadczenie w pracy w Dziale HelpDesk lub pokrewnym;
  • Dobra znajomość obsługi komputerów, oraz urządzeń peryferyjnych;
  • Wiedza w rozwiązaniach pracy grupowej MS365;
  • Podstawowa znajomość usług i infrastruktury sieciowej;
  • Nastawienie na współpracę i chęć pomocy;
  • Samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej i wyznaczania priorytetów;
  • Komunikatywność.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika;
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny;
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii);
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami;
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecenie pracownika (500-5000zł brutto).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: TRAKCJA S.A.

branże: Informatyka / Telekomunikacja