PracaOferty pracy Wrocław › Financial Administration Specialist (AP)

Kto szuka:

Devire

Stanowisko:

Financial Administration Specialist (AP)

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się angielskiej firmy z branży agriculture, pioniera rynku w swojej branży, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Financial Administration Specialist ( AP)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna  za koordynację kwestii finansowych  od strony zakupowej  firmy. Między innymi księgowanie faktur zakupowych,  kontakty z dostawcami  , kontrola sald i płatności ( 85 % wszystkich obowiązków)

Z uwagi na niewielki 7 osobowy zespół osoba ta będzie również odpowiedzialna ( 10-15 % obowiązków) za  office management ( zakupy dla biura, poczta)  oraz współpracę  Managing Director  obowiązki związane z zarządzaniem kalendarzem , kontakty w ramach grupy , poczta, organizacja podróży służbowych.

Firma oferuje:

  • bardzo dobre warunki pracy i dalszej nauki
  • możliwość organicznego rozwoju wraz z rozwojem firmy
  • bardzo otwartą atmosferę , pracę w zgranym  profesjonalnym zespole
  • umowa na czas próbny a potem na czas nieokreślony

Od kandydatów oczekujemy:

  • kilkuletniego  doświadczenia  w obszarze finansów i księgowości  od strony zakupowej .
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na codzienną komunikację w tym języku
  • otwartości na realizacje również zadań i obowiązków z obszaru office management / personal assistant  ( 10-15 % całego czasu pracy)
  • dobrej znajomości programu Excel
  • wysoce rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, pozytywnego nastawienia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-01-21

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Devire

branże: Administracja biurowa

Praca - wiadomości i porady

  • Tester oprogramowania - zarobki w 2018 roku

    Tester oprogramowania - zarobki w 2018 roku

    Testerzy w branży IT to grupa pracowników odpowiadająca za sprawdzenie i zapewnienie jakości dostarczanego oprogramowania. Weryfikują czy oprogramowanie jest zgodne z założeniami zanim trafi ono do klienta.

  • Praca w branży FMCG. Jak stać się najlepszym?

    Praca w branży FMCG. Jak stać się najlepszym?

    Wydawać by się mogło, że branża FMCG to jedna z tych, w których najłatwiej jest rozwinąć skrzydła nawet kompletnym żółtodziobom. Cóż może być bowiem łatwiejszego niż sprzedaż produktów, które wszyscy chcą kupić. Wystarczy ...

  • 7 filmów, które zmotywują do pracy

    7 filmów, które zmotywują do pracy

    Na zawodową chandrę najlepsze jest dobre kino. Filmy skłaniają do refleksji i motywują do działania w pracy. Oto lista obowiązkowa.

  • Jak zacząć szukać nowej pracy po zwolnieniu?

    Jak zacząć szukać nowej pracy po zwolnieniu?

    „Utrata pracy wiąże się z wejściem naszej psychiki w kilka faz. Najwięcej siły i optymizmu mamy do trzech miesięcy po zwolnieniu. To czas, w którym trzeba szukać bardzo intensywnie nowego pracodawcy” – zaleca Aleksandra Pocheć ...

  • Zakaz konkurencji po ustaniu stosunku pracy. Co warto wiedzieć?

    Zakaz konkurencji po ustaniu stosunku pracy. Co warto wiedzieć?

    Przyszłość i rozwój przedsiębiorstw zależy między innymi od zatrudnianych przez nie pracowników, którzy mogą zdecydować o osiągnięciu przewagi nad konkurencją. Rywalizacja o pracowników, w szczególności o specjalistów, nasila się ...