PracaOferty pracy Wrocław › Doradca Techniczno - Handlowy - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy - rekrutacja online

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy Kandydatów dla naszego Klienta, firmy będącej producentem i dystrybutorem materiałów i akcesoriów do szlifowania i polerowania, o stabilnej pozycji na polskim rynku.

Doradca Techniczno - HandlowyMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z istniejącymi na terenie woj. dolnośląskiego, opolskiego i śląskiego.
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów.
  • Analiza potrzeb klientów i dopasowywanie oferty do ich wymagań.
  • Monitorowanie rynku i konkurencji.
  • Dostarczanie informacji zwrotnej do zespołu zarządzającego.

Wymagania:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w sprzedaży technicznej.
  • Doświadczenie w sprzedaży akcesoriów do szlifowania, polerowania, materiałów ściernych.
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Samochód, laptop, telefon służbowy.
  • Pracę w przyjaznej firmie.
  • Szkolenia sprzedażowe i produktowe.
  • Dużą swobodę w działaniu, ponieważ firma stawia na dojrzałość biznesową.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Sprzedaż