PracaOferty pracy Włocławek › STOMATOLOG PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ R122/0785-371/24

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

STOMATOLOG PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ R122/0785-371/24

Lokalizacja:

Włocławek

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0784

Obowiązki:

Stomatolog w POZ w Bobrownikach.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne

Zawód:

  • Lekarz dentysta

Pozostałe wymagania:

  • wykszt. wyższe kierunkowe; godziny pracy do uzgodnienia; miejsce pracy: ul. Włocławska 39, 87-617 Bobrowniki

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-29

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...

  • GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

  • Współpraca z freelancerem. Rozliczanie umów o dzieło i zlecenia w pracy zdalnej

    Współpraca z freelancerem. Rozliczanie umów o dzieło i zlecenia w pracy zdalnej

    Zanim przedsiębiorca zdecyduje się na współpracę z freelancerem, który nie posiada własnej działalności gospodarczej, powinien poznać dostępne modele rozliczeń oraz formy zabezpieczające transakcje, a więc zaliczkę i zadatek. W ten ...

  • GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.