eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Włocławek › Specjalista ds. administracji

Kto szuka:

UNIBEP S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. administracji

Lokalizacja:

Włocławek

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie - mile widziane wyższe z zakresu budownictwa,

  • Doświadczenie w firmie projektowej lub w biurze technicznym/ w dziale przygotowania produkcji w firmie wykonawczej,

  • Znajomość procedur administracyjnych z zarządzania projektami, prowadzenia rejestru korespondencji, sporządzania protokołów narad itp.,

  • Umiejętność rejestracji dokumentacji projektowej, wykonawczej, warsztatowej, powykonawczej

  • Umiejętność tworzenia i utrzymywania archiwum dokumentacji (także w formie elektronicznej),

  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana,

  • Znajomość MS Office (Word, Excel – na poziomie zaawansowanym).

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja korespondencji, tworzenie i prowadzenie archiwum korespondencji,

  • Prowadzenie protokołów ze spotkań z klientem i podwykonawcami w projekcie,

  • Rejestracja i przechowywanie dokumentacji projektowej, warsztatowej i wykonawczej,

  • Udział w kompletowaniu dokumentacji projektowej przekazywanej podwykonawcom,

  • Sporządzanie i utrzymywanie listy dokumentacji wykonawczej i rysunków warsztatowych, w tym kontrola otrzymywania nowych rewizji rysunków od klienta i ich przekazywania podwykonawcom,

  • Udział w kompletacji paczek dokumentacji projektowej i powykonawczej, niezbędnej dla przekazania obiektu do eksploatacji,

  • Wsparcie administracyjne i utrzymanie biura budowy.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku,

  • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer i telefon,

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju oraz pakiet szkoleń.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-24

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: UNIBEP S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura