eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Komorniki › Magazynier

Kto szuka:

Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja:

Komorniki, k. Poznania

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Rozładunek i przyjmowanie towarów na magazyn
  • Kontrolowanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji
  • Kompletacja, pakowanie oraz wysyłki towarów
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego (związanych z pracami magazynowymi)
  • Dbałość o porządek oraz o powierzone narzędzia pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – UDT - mile widziane
  • Dokładność w wykonywaniu zleconych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 2 – zmianowym (II zmiana kończy o godz. 19.00)
  • Dbanie o bezpieczne środowisko pracy
  • Umiejętność obsługi programów magazynowych oraz skanera
  • Obsługa Excell – poziom podstawowy

Firma oferuje:

Biuro: Komorniki k. Poznania
Ul. Krzysztofa Kolumba 15, 62-052 Komorniki

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych
  • Stanowisko pozwalające na podejmowanie ambitnych wyzwań zawodowych
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy etc.
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.
  • Spotkania integracyjne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Pracownik sklepu Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Architekt

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy