PracaOferty pracy Warszawa › Terapeuta Zajęciowy - Instruktor Pracowni Obsługowo-Porządkowej

Kto szuka:

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

Terapeuta Zajęciowy - Instruktor Pracowni Obsługowo-Porządkowej

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Prowadzenie terapii zajęciowej w pracowni obsługowo-porządkowej,
  • Prowadzenie wsparcia indywidualnego i grupowego, skierowanego do dorosłych osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym z niepełnosprawnością intelektualną (np. edukacja obywatelska, zorganizowana aktywność w środowisku, sesje społeczności),
  • Za zgodą osoby z niepełnosprawnością współpraca z rodziną i innymi członkami najbliższego środowiska,
  • Współpraca z realizatorami innych form wsparcia aktywizacji społecznej i zawodowej,
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymogami formalnymi i merytorycznymi,
  • Udział w akcjach promocyjnych Stowarzyszenia.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: terapia zajęciowa, psychologia, pedagogika lub pokrewne (będzie dużym atutem),
  • Doświadczenie w pracy z osobami z różnymi rodzajami niepełnosprawności (będzie dużym atutem)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, inicjatywa w działaniu, łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych,
  • Wysoki poziom zaangażowania oraz chęć rozwoju zawodowego w strukturach organizacji pozarządowej,
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, ze szczególnym uwzględnieniem Word, Excel).

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Pracę w wymiarze 1 etatu na umowę o pracę od maja 2024 roku,
  • Wynagrodzenie minimalne 5300 brutto (w zależności od posiadanego doświadczenia),
  • Pełną pasji i wyzwań pracę w dużej, rozpoznawalnej organizacji pozarządowej, będącej inicjatorem zmian społecznych,
  • Możliwość stałej współpracy, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-03

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

branże: Edukacja / Praktyki / Staże