PracaOferty pracy Warszawa › Starszy/Specjalista ds. kadr i płac

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Starszy/Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1183021

Dla znanej i cenionej firmy poszukujemy osoby na stanowisko Eksperta ds. kadr. Świetna możliwość zawodowa na samodzielnym stanowisku, udział w projektach usprawniających process kadrowe.

Zakres obowiązków:
Kompleksowa obsługa kadrowa nowych i obecnych pracowników
Prowadzenie ewidencji urlopów, absencji, naliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich, wychowawczych i opiekuńczych
Prowadzenie akt osobowych
Przygotowywanie umów o pracę, aneksów do umów, świadectw pracy
Monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP
Wystawianie zaświadczeń
Doradztwo z zakresu prawa pracy
Administrowanie benefitami

Oczekiwania:

min. 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym
dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B1
znajomość programu Workday - będzie atutem
bardzo dobra znajomość prawa pracy (bieżące aktualizowanie wiedzy)
chęć podejmowania działań usprawniających procesy
poczucie odpowiedzialności, chęć nawiązania długofalowej współpracy
analityczne podejście, otwartość, proaktywność, umiejętność budowania pozytywnych relacji, komunikatywność , samodzielność.

Oferowane:

umowa o pracę
pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia językowe, możliwość udziału w kursach aktualizujących wiedze, imprezy integracyjne)
dofinansowanie do parkingu
praca hybrydowa (1 dzień zdalnie w tygodniu)
nowoczesne biuro przy metrze

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: HAYS

branże: HR