PracaOferty pracy Warszawa › Sprzedawca w Cukierni II 6500 zł brutto + premie

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Sprzedawca w Cukierni II 6500 zł brutto + premie

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZADANIA:

  • aktywne promowanie i sprzedaż naszych wyrobów
  • obsługa kasy fiskalnej i inwentaryzacja
  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy

OCZEKUJEMY:

  • pozytywnego i komunikatywnego podejścia
  • zaangażowania w codzienne obowiązki oraz elastyczności w godzinach pracy
  • posiadania aktualnej książeczki sanepidu
  • dostępność do pracy II zmianowej od poniedziałku do niedzieli

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę na czas nieokreślony
  • konkurencyjne wynagrodzenie 6500 zł brutto/miesięcznie i premie
  • dynamiczne środowisko pracy
  • profesjonalne szkolenia i możliwości rozwoju

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inne / Pozostałe