eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › PV Site Manager

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

PV Site Manager

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy doświadczonego Site Managera do naszego zespołu specjalizującego się w realizacji projektów związanych z energią fotowoltaiczną. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad wszystkimi aspektami budowy i instalacji systemów fotowoltaicznych na miejscu budowy. Szukamy kandydata z doskonałymi umiejętnościami zarządzania zespołem, doskonałym zrozumieniem technicznych aspektów projektów fotowoltaicznych oraz zdolnością do efektywnej koordynacji działań na miejscu budowy.

Obowiązki:

  • Zarządzanie całym procesem budowy projektów fotowoltaicznych, w tym nadzór nad terminową realizacją, jakością wykonania i przestrzeganiem norm bezpieczeństwa.
  • Koordynacja zespołu pracowników, podwykonawców i dostawców w celu zapewnienia płynności procesu budowlanego oraz osiągnięcia celów projektowych.
  • Monitorowanie postępu prac na miejscu budowy oraz rozwiązywanie wszelkich problemów technicznych i logistycznych, które mogą się pojawić.
  • Zapewnienie zgodności realizowanych prac z obowiązującymi przepisami, standardami jakości oraz specyfikacjami projektu.
  • Regularna komunikacja z zespołem zarządzającym, klientami oraz innymi interesariuszami w celu raportowania postępu prac oraz identyfikowania ewentualnych zagrożeń i możliwości optymalizacji procesu budowlanego.
  • Wymagane Kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane związane z budownictwem lub energią odnawialną.
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Site Managera lub podobnym, związanym z budową projektów fotowoltaicznych.
  • Doskonałe umiejętności zarządzania zespołem oraz zdolność do efektywnej koordynacji działań na miejscu budowy.
  • Znajomość technicznych aspektów projektów fotowoltaicznych oraz doświadczenie w pracy z zespołem projektowym.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji w dynamicznym środowisku budowlanym.
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu oraz zdolność do skutecznej komunikacji z różnymi grupami interesariuszy.
  • Oferujemy:
  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia.
  • Integracja z solidną firmą i młodym, dynamicznym zespołem.
  • Bycie częścią międzynarodowego środowiska.
  • System hybrydowy.
  • Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Bezpłatny dzień wolny w dniu urodzin.
  • Kontakt do pracodawcy:

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-04-29

    do końca oferty: 40 dni

    pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

    branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka