eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Pracownik Recepcji - pół etatu

Kto szuka:

HRBC GROUP SP. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik Recepcji - pół etatu

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy – nasza oferta jest dla Ciebie

Aktualnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy farmaceutycznej, poszukujemy osób zainteresowanych pracą  na stanowisku:

Pracownik Recepcji

Miejsce pracy: Warszawa – okolice Dworca Zachodniego

Twoje główne zadania:

  • Obsługa gości oraz klientów, udzielanie informacji o obiekcie, udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące usług lub produktów oferowanych przez firmę.
  • Obsługa telefoniczna: odbieranie i przekazywanie połączeń telefonicznych, udzielanie informacji telefonicznych.
  • Obsługa poczty i korespondencji: odbieranie, sortowanie i rozprowadzanie korespondencji, nadawanie przesyłek, obsługa kurierska.
  • Obsługa systemów: rejestrowanie faktur, umów oraz innych dokumentów, tworzenie oraz aktualizowanie raportów.
  • Obsługa spotkań konferencyjnych: rezerwacja oraz przygotowanie sal, obsługa gości, przygotowanie materiałów marketingowych.
  • Zarządzanie informacjami: aktualizacja wewnętrznych baz, awizacje parkingowe, zgłaszanie usterek, utrzymywanie porządku w przestrzeni recepcji.
  • Wsparcie administracyjne: pomoc w przygotowywaniu dokumentów, archiwizacja, obsługa biurowa, wsparcie dla innych działów firmy.
  • Rozwiązywanie problemów: reagowanie na skargi i reklamacje, rozwiązywanie problemów klientów, udzielanie pomocy w sytuacjach awaryjnych.
  • Zamawianie materiałów spożywczych, biurowych, gospodarczych, eksploatacyjnych, dbanie o wizualny wygląd biura

Gwarantujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pół etatu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realizację zadań dla rozpoznawalnej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, prywatne ubezpieczenie, kartę sportową
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pełne i profesjonalne wsparcie we wdrożeniu na stanowisko pracy
  • Pracę na samodzielnym stanowisku umożliwiającym rozwój zawodowy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Podsiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Jesteś komunikatywną i energiczną osobą, która reprezentuje proaktywną postawę
  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą
  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, skrupulatną i dokładną
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 40 dni

pracodawca: HRBC GROUP SP. z o.o.

branże: Administracja biurowa

Praca - wiadomości i porady

  • Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.