PracaOferty pracy Warszawa › Pielęgniarka / Pielęgniarz w Sklepie Medycznym

Kto szuka:

Diabetyk24 Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pielęgniarka / Pielęgniarz w Sklepie Medycznym

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Praca polega na rozmowie z Pacjentami, rozpoznawaniu ich potrzeb oraz wsparciu w wyborze najlepszych produktów, jak również na realizacji wniosków na zaopatrzenie w wyroby medyczne.
Dodatkowo obowiązkiem pracownika jest dbanie o aspekt wizualny sklepu zgodnie ze standardami firmy, koordynacja przepływu dokumentów sprzedażowych i refundacyjnych oraz telefoniczny kontakt z Pacjentem. Praca stacjonarna od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 16.00.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Aktywne PWZ.
  • Wysoki poziom empatii i zorientowanie na potrzeby Klienta/Pacjenta.
  • Doświadczenie w pracy przy realizacji wniosków na zaopatrzenie w wyroby medyczne eZWM.
  • Praktyczna znajomość zagadnień refundacyjnych.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office.
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, rzetelność, zaangażowanie i zorientowanie na sukces firmy.
  • Komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji ze współpracownikami oraz kontrahentami firmy.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Pracownika i członków najbliższej rodziny.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole nastawionym na współpracę.
  • Rzetelne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-18

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Diabetyk24 Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja