PracaOferty pracy Warszawa › Personal assistant to the manager with the Polish language

Kto szuka:

Adventure World Tours

Stanowisko:

Personal assistant to the manager with the Polish language

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Execution of various personal orders of the company owner.
  • Conducting correspondence.
  • Search for various information.
  • Interaction with employees and contractors.
  • Control of the contractors’ work.
  • Managing the working calendar.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Be based in WARSAW.
  • Knowledge of Polish language at the level of B1 or higher.
  • At least 2 years of experience as a personal assistant.
  • Competent knowledge of the Ukrainian or/and Russian languages, spoken and written
  • Developed emotional intelligence.
  • Attention to detail.
  • Speed and quick wit.
  • Ability to work 40 hours per week.
  • German would be a huge plus.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Flexible work schedule.
  • Timely payment of salary
  • Excellent work-life balance.
  • The company is growing by more than 50% annually.
  • We have more than 60,000 tourists a year! And this is not the limit!
  • Flat and clear hierarchy, you always know who on what issue to contact.
  • We have an informal culture starting from an intern to the CEO, we are on a first-name basis with each other.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Adventure World Tours

branże: Administracja biurowa

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • W których branżach stawki freelancerów wzrosły najbardziej w I połowie 2023 roku?

    W których branżach stawki freelancerów wzrosły najbardziej w I połowie 2023 roku?

    Średnie stawki polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku o blisko 25 proc. - wynika z danych Useme. W których branżach stawki freelancerów wzrosły najbardziej w I połowie 2023 roku?

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...