PracaOferty pracy Warszawa › Oferujemy pracę studentom w charakterze kierowcy Warszawa

Kto szuka:

Centrum Kierowców Sp. z o.o.

Stanowisko:

Oferujemy pracę studentom w charakterze kierowcy Warszawa

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

STUDENCI !!! Mamy dla Was propozycję PRACY DORYWCZEJ w charakterze K I E R O W C Y !

CENTRUM KIEROWCÓW jako firma logistyczna zajmuje się obsługą klientów Premium, którzy potrzebują aby w ich imieniu odprowadzać auta do serwisów ,stacji kontroli, warsztatów wulkanizacyjnych na wymianę opon itp. transport dla firm leasingowych od i do klienta.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wiek od 20 do 26 lat oraz aktualna legitymacja studencka
  • minimum 2 lata PRAKTYKI w prowadzeniu pojazdów /kat .B /
  • minimum 2 dni robocze do naszej dyspozycji od 7.00 do 19.00 max.
  • niekaralność - duże poczucie odpowiedzialności i wysoka kultura osobista - dostęp do poczty elektronicznej i smartfon

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Centrum Kierowców Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy