PracaOferty pracy Warszawa › Młodszy Magazynier / Młodsza Magazynierka

Kto szuka:

Lotte Wedel Sp. z o.o.

Stanowisko:

Młodszy Magazynier / Młodsza Magazynierka

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY.
To będą Twoje zadania:
  • Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
  • Przyjmowanie, składowanie, kompletacja i wydawanie towarów zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner)
  • Przestrzeganie zasad BHP i standardów GMP
  • Aktywne uczestnictwo w programach usprawnień redukujących straty oraz innych podnoszących bezpieczeństwo i ergonomię na obszarze
  • Poprawna kontrola towarów podczas przyjęcia i wydania pod kątem jakościowym oraz ilościowym

Wymagania stawiane pracownikowi:

OFERTA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ…
Dołącz do nas, jeśli spełniasz te wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi (warunek konieczny!)
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych - min 6 miesięcy
  • Pełne zaangażowanie i inicjowanie rozwiązań ukierunkowanych na doskonalenie
  • Energia i chęć do pracy
  • Sumienność i dokładność w wykonywanych zadań
  • Zdolności i umiejętności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w logistyce produkcyjnej

Firma oferuje:

WGRYŹ SIĘ W ZESTAW WARUNKÓW...
dla pracowników:
  • Stabilne zatrudnienie w na podstawie umowy o pracę, na początku okres próbny
  • Praca na pełen etat, zgodnie z wyznaczonym harmonogramem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz:
    • premia miesięczna uzależniona od realizacji wskaźników
    • dodatki za oddelegowanie
    • dodatki za pracę w nocy
    • dodatki za pracę w niedzielę i święta
  • W zależności od obszaru, praca w systemie 2-zmianowym, 3-zmianowym lub 4-brygadowym, także w weekendy
  • Godziny zmian to: 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00
  • Program wdrożenia od 1-go dnia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Praca w firmie działającej zgodnie z zasadami odpowiedzialnego biznesu (CSR)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Lotte Wedel Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy