PracaOferty pracy Warszawa › Młodszy specjalista w obszarze HR z językiem niderlandzkim

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Młodszy specjalista w obszarze HR z językiem niderlandzkim

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1185050

Dla naszego Klienta, znanego producenta z branży FMCG, który jest obecny w 80 krajach poszukujemy kandydatów do pracy w dziale HR z językiem niderlandzkim.

Poszukujemy energicznych osób posiadających około roczne doświadczenie w Human Resources, mile widziane doświadczenie w pracy w Centrum Usług Wspólnych lub Call Center.

Od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (min. C1), znajomości języka niderlandzkiego na poziomie minimum B1, znajomości takich narzędzi jak MS Office, Outlook, a także zdolności analitycznych.
Dużym atutem będzie zdobyte doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym na podobnym stanowisku oraz praca z systemami, takimi jak WorkDay lube ServiceNow. Od Kandydatów oczekujemy zaangażowania, samodzielności, otwartości oraz wysokiej kultury osobistej.

Zakres obowiązków:
  • Instruowanie klientów (współpracowników, menedżerów i partnerów biznesowych HR), jak korzystać z systemów operacyjnych HR (Workday/SNOW) i odpowiednich procesów w celu wprowadzenia zmian.
  • Rozwiązywanie problemów zachowując profesjonalne podejście do obsługi klienta
  • Nadawanie priorytetów pracy zgodnie z ustalonymi celami, aby uzyskać wysoki poziom zadowolenia klienta, zminimalizować eskalacje problemów, systematycznie odpowiadać na wszystkie połączenia i czat.
  • Współpracę z innymi członkami zespołu przy rozwiązywaniu zapytań, aby osiągnąć wskaźniki wydajności (w tym kwestie jakości danych i integracji)
  • Zrozumienie kompleksowego procesu HR i komunikowanie wszelkich luk lub obszarów wymagających poprawy.
  • Zapewnianie poufności, dokładności i terminową obsługę zapytań współpracowników zgodnie z wymogami RODO.
  • Rozwiązywanie zapytań za pośrednictwem różnych kanałów (telefon, czat internetowy, mail) dotyczących programów HR, zasad, procesów i systemów, korzystając z dostępnych zasobów wewnętrznych, takich jak instrukcje, zasady i procedury na pulpicie w WorkDay i ServiceNow.

Nasz Klient oferuje pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku oraz możliwości rozwoju.

Tryb pracy — hybryda.

Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę tymczasową, z możliwością przejęcia przez naszego klienta bezpośrednio na umowę o pracę.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: HAYS

branże: HR