eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Świdnica › Monter

Kto szuka:

Electrolux Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Monter

Lokalizacja:

Świdnica

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • prace montażowe związane z produkcją kuchenek i piekarników
  • skręcanie, nitowanie, klejenie, czyszczenie, pakowanie - w zależności od stanowiska na linii montażowej
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia - po okresie próbnym umowa na min. 1 rok
  • jasne zasady wynagradzania – Twoja stawka zależy od Twojej wiedzy i umiejętności
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, a wraz ze wzrostem kwalifikacji – wzrost wynagrodzenia
  • premię miesięczną za realizację założonych wyników produkcyjnych
  • atrakcyjny pakiet socjalny: karta MuliSport, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, bonusy świąteczne, możliwość zakupu sprzętu AGD na preferencyjnych warunkach, kluczyk do automatu z przekąskami, autorski program emerytalny
  • bezpieczne warunki pracy

Firma oferuje:

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • chęci do pracy i nauki
  • dyspozycyjność (praca w systemie III zmianowym)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Electrolux Poland Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł