PracaOferty pracy Warszawa › Kierownik Placówki Stomatologicznej

Kto szuka:

Corten Dental

Stanowisko:

Kierownik Placówki Stomatologicznej

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • Prowadzenie działań przyczyniających się do wzrostu sprzedaży świadczonych usług oraz nadzór nad wdrażaniem nowych produktów.
  • Egzekucja i stałe podnoszenie standardów obsługi klienta oraz standardów pracy zespołu.
  • Zarządzanie zespołem pracowników - lekarzy, asystentek, higienistek, recepcjonistek w Centrum Medycznym.
  • Wdrażanie i monitoring standardów, procesów i procedur medycznych we współpracy z odpowiednimi Działami.
  • Administrowanie Centrum Medycznego.
  • Kontrola przestrzegania wymagań formalno- prawnych zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej.
  • Zapewnienie wysokich standardów w procesie obsługi Pacjenta mierzonych m.in współczynnikiem NPS.
  • Sporządzanie raportów i analiz z działalności Centrum Medycznego oraz nadzór i optymalizacja kosztów w zakresie jego rentowności.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - warunek konieczny.
  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi Klienta i standard oferowanych usług.
  • Dynamizm i wytrwałość w dążeniu do celów oraz samodzielność w ich realizacji.
  • Wysokie umiejętności analityczne i komunikacyjne, potrafisz pracować pod presją czasu.
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i umiejętność wyznaczania priorytetów.
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: medyczne, ekonomia, zarządzanie).
  • Znajomość w stopniu bardzo dobrym programu Excel i Power Point.

Firma oferuje:

W zamian zapewnimy Ci:
  • Bezpieczeństwo zatrudnienia w oparciu o wybraną formę współpracy.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy i pracę w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem.
  • Narzędzia do pracy (komputer, telefon).
  • Współpracę przy projektach mających wpływ na rozwój organizacji.
  • Dostęp do platformy, do nauki języków obcych.
  • Zniżki na studia w Uczelni partnerskiej.
  • Spotkania integracyjne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Architekt Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Key Account Manager

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: Corten Dental

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja