PracaOferty pracy Warszawa › Kierownik ds. Rozliczeń - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Kierownik ds. Rozliczeń - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Naszym Klientem jest znana firma produkcyjna i dystrybucyjna, właściciel uznanych marek spożywczych, cenionych przez konsumentów. Obecnie Klient poszukuje doświadczonej osoby do działu analiz producyjnych.

Kierownik ds. RozliczeńMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozliczanie i analiza strat produkcyjnych
  • Obliczanie wydajności maszyn
  • Księgowanie zleceń produkcyjnych
  • Zakładanie i aktualizacja norm
  • Rozliczanie miesięcznej produkcji
  • Wykonywanie analiz zleconych przez przełożonego
  • Nadzór nad pracą podległych pracowników

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne (zarządzanie produkcją lub pokrewne)
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego związanego z rozliczaniem w obszarach produkcji
  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG
  • Biegła obsługa pakietu Office, w szczególności Excel
  • Doświadczenie w obsłudze oprogramowania ERP

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna
  • Pakiet medyczny oraz możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej
  • Fundusz socjalny (m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą, kolonii dla dzieci)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i kursach finansowanych przez pracodawcę
  • Stabilną pracę w dobrej i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Produkcja / Przemysł