eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Junior Accountant

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Junior Accountant

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1181231

For one of our Clients, British company, we are looking for Junior Accountant.

Within this role you will be responsible for accounts payable and receivable for a number of UK entities, preparing manual and online payments, performing reconciliations, credit control, assisting in audits. You will be also raising sales invoices and assist with the drafting and filling of VAT returns.

We are looking for candidates with previous accounting experience (AP or AR) – at least 1 year and degree connected with accounting or mathematics. Fluent English is also required – C1 level. We are looking for candidate who are also able to work with deadlines and have good analytical skills.

The company offers training in London, attractive salary and benefit package, office in the city centre in Warsaw.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Tester Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Chief Accountat

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-31

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: HAYS

branże: Bankowość / Leasing

  • Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Niniejszy artykuł zawiera zestawienie zarobków osób, które ukończyły studia pierwszego lub drugiego stopnia publicznych uczelni technicznych..

  • GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Emerytura pomostowa. Kto ma prawo do wcześniejszej emerytury?

    Emerytura pomostowa. Kto ma prawo do wcześniejszej emerytury?

    1 stycznia 2024 roku wejdą w życie przepisy zmieniające ustawę o emeryturach pomostowych. Pozwolą one przejść wcześniej na emeryturę także tym osobom, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym ...

  • 141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    141 dni wolnych od pracy w 2024 roku

    W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...