eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Java Developer Kafka

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Java Developer Kafka

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184392

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.

Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Senior Java Developer

 Lokalizacja: zdalnie / Warszawa (okolice Ronda Daszyńskiego)

Branża: projekt w sektorze ubezpieczeniowym

Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Współpraca: współpraca długofalowa (pierwszy kontrakt na 12 miesięcy)

Stawka: 130-165 PLN/h netto + VAT

Start date: ASAP, max. w ciągu 1 miesiąca

Godziny pracy: elastyczne, między 8:00 a 18:00

Praca hybrydowa: Raz w tygodniu wizyty w biurze przy Rondzie Daszyńskiego

Stos technologiczny:

Java 17, Spring, Hibernate, GIT, Apache Camel, Apache Kafka, PostgreSQL, Oracle, Kubernetes, REST API

Projekt:

Projekt dla dużego Klienta z sektora Ubezpieczeniowego

Czym będziesz się zajmował:

  • Implementacja usług integracyjnych oraz przepływów danych z wykorzystaniem technologii integracyjnych wskazanych w projekcie rozwiązania
  • Wsparcie architektów integracji w projektowaniu rozwiązań
  • Wsparcie wdrożeń w środowisku integracyjnym
  • Inne prace związane z tworzeniem warstwy integracyjnej
  • Współuczestniczenie w tworzeniu standardów i modyfikacji procesu wytwórczego opracowywania architektury integracji w projekcie
  • Współpraca z Architektem infrastruktury oraz administratorami w zakresie zarządzania infrastrukturą systemu

Co otrzymasz:

  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach (start między 8:00 a 10:00)
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie, decyzja nawet w ciągu 1 dnia
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:

  • Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego w programowaniu rozwiązań opartych na Java
  • znajomość Java 17 oraz Spring
  • znajomość architektury mikrousługowej i doświadczenie w deploymencie rozwiązań w środowisku Kubernetes
  • doświadczenie w wykorzystaniu Bamboo/jenkins i repozytorium Git/Bitbucket, znajomość Jira
  • znajomość zagadnień integracji międzysystemowej (REST, SOAP, XML, JSON)
  • doświadczenie w pracy z bazami PostgreSQL, Oracle
  • pożądana znajomość Oracle SOA Suite 12c
  • mile widziana znajomość Apache Kafka, Apache Camel, Apache Nifi

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:

  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-04-25

    do końca oferty: 3 dni

    pracodawca: HAYS

    branże: Informatyka / Telekomunikacja