eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › IT Developer Senior (Node.JS)

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

IT Developer Senior (Node.JS)

Lokalizacja:

Warszawa

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1185963

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
IT Developer
Branża: bankowa Lokalizacja: Warszawa lub Gdynia (hybryda)Rodzaj pracy: umowa B2BStawka: 100-140 zł/h (w zależności od doświadczenia)Godziny pracy: polskie core’owe godziny; Start Date: ASAP / 1 miesiąc (do ustalenia) Kluczowe technologie: Node.JS, TypeScript, JavaScript, Angular

Obowiązki:

  • Zarządzanie całym procesem tworzenia oprogramowania od koncepcji do wdrożenia;
  • Utrzymanie i aktualizacja oprogramowania po wdrożeniu;
  • Zarządzanie kompleksowym cyklem życia oprogramowania i aplikacji;
  • Nadzorowanie i kierowanie analizowaniem, pisaniem, budowaniem i wdrażaniem oprogramowania;
  • Nadzór nad automatycznymi testami i przekazywanie informacji zwrotnej kierownictwu podczas procesu rozwoju;
  • Modyfikowanie i testowanie zmian we wcześniej opracowanych programach;

Wymagania:
  • Programowanie skalowalnego i czystego kodu;
  • Analiza rynku;
  • Tworzenie aplikacji w pełnym cyklu;
  • Projektowanie strategii rozwoju produktów;
  • Wybór najodpowiedniejszych technologii;
  • Rozwój baz danych;
  • Optymalizacja produktu;
  • Demonstracja produktu;
  • Dotrzymywanie terminów i ustaleń z klientem;
  • Wsparcie projektu po jego zakończeniu i integracja aktualizacji;
  • Rozwój i integracja API;
  • Zapewnienie bezpieczeństwa oprogramowania;
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów z wykonanych prac;

Co otrzymasz:
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h) max 2 spotkania
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: HAYS

branże: Informatyka / Telekomunikacja