eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Inżynier Devops Regular

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Inżynier Devops Regular

Lokalizacja:

Warszawa

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184264

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.

Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

DevOps Engineer

Lokalizacja: Warszawa/Kraków – praca hybrydowa

Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Współpraca: współpraca długofalowa

Stawka: 140-160 PLN/h netto + VAT

Czym będziesz się zajmował:

  • Wsparciem dla globalnych usług wdrożonych w AWS (II linia wsparcia)
  • Wsparciem 8/5 dla środowisk nieprodukcyjnych
  • Ścisłą współpraca z programistami i infrastrukturą
  • Dostarczaniem, konfigurowaniem, optymalizowaniem i utrzymywaniem rozwiązań automatyzujących wdrożenia i zarządzanie usługami w AWS
  • Zapewnianiem zgodności konfiguracji z narzędziami do zarządzania konfiguracją
  • Administrowaniem i rozwiązywaniem problemów z systemami Linux
  • Rozwiązywaniem problemów w szerokiej gamie usług i obszarów funkcjonalnych
  • Tworzeniem i utrzymywaniem narzędzi operacyjnych
  • Monitorowaniem i analizą infrastruktury i systemów w AWS
  • Przeprowadzaniem analizy i optymalizacji kosztów infrastruktury

Co otrzymasz:

  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości Jenkins (pipeline, docker, aws) - minimum 2 lata doświadczenia
  • Doświadczenia z Docker, GitHub Actions, Jenkins, ELK/OpenSearch, K8S, ArgoCD oraz z wdrażaniem aplikacji na AWS
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w budowaniu i utrzymywaniu aplikacji i usług w infrastrukturze AWS (EC2, EKS, ECS, Fargate, Lambda itp..)
  • Co najmniej 2 lat doświadczenia w budowaniu i utrzymywaniu pipeline wdrożeniowych na Jenkins/GitHub Actions
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia z Terraform/CloudFromation
  • Zrozumienia jak zabezpieczyć środowiska AWS i spełnić wymagania dotyczące zgodności
  • Solidnych podstawy sieci i administracji Linux
  • Doświadczenia z co najmniej jednym z Bash/Python/Groovy
  • Umiejętności szybkiego uczenia się / korzystania z szerokiej gamy technologii i narzędzi open source
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B1/B2

Co będzie Twoim dodatkowym atutem:

  • Doświadczenie przy utrzymaniu serwisów news/obsługujących duży ruch klientów
  • Znajomość JavaScript/Go

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:

  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkania online
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!
  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca
    POPRZEDNIA OFERTA SOC Team Leader Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA SOC Analyst (2nd Tier)

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-04-25

    do końca oferty: 2 dni

    pracodawca: HAYS

    branże: Informatyka / Telekomunikacja