PracaOferty pracy Warszawa › Investment Banking Junior Specialist

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Investment Banking Junior Specialist

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje obowiązki:

- Administrowanie i zarządzanie operacjami na platformie finansowej

- Tworzenie i zarządzanie planami kompensacyjnymi klientów

- Przygotowywanie raportów dla klientów

- Stały kontakt z klientami (telefoniczny i mailowy)

Nasze wymagania:

- Min. 6 miesięcy doświadczenia w finansach, bankowości lub księgowości

- Znajomość języka angielskiego (min. B2+)

- Bardzo dobra znajomość Excela (tabele przestawne, v-lookup'y)

- Wykształcenie z zakresu finansów, ekonomii lub podobnej dziedziny preferowane

- Podstawowa znajomość SQL/VBA będzie dodatkowym atutem

Benefity:

- Ubezpieczenie medyczne

- Karta lunchowa

- Dofinansowanie do karty ZTM

- Karta Multisport

- Szkolenia dodatkowe

- Możliwość pracy hybrydowej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Księgowość / Audyt