eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › HR Biznes Partner

Kto szuka:

Bank Pocztowy S.A.

Stanowisko:

HR Biznes Partner

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jeśli posiadasz:
  • 3-letnie doświadczenie we wspieraniu kadry menedżerskiej i/lub prowadzeniu projektów HR w organizacji o rozbudowanej strukturze zatrudniającej co najmniej 500 pracowników
  • Praktyczną znajomość prawa pracy
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszaru HR
  • Doskonała znajomość MS Excel, Pakietu Office
  • Wykształcenie wyższe- preferowane: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Psychologia
Zaaplikuj!

Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w mapowaniu stanowisk, pracy z raportami płacowymi
  • Znajomość systemu ENOVA365

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zakres obowiązków:
  • Bieżące wsparcie menedżerów w realizacji polityki personalnej
  • Doradztwo z zakresu prawa pracy, narzędzi HR i metod komunikacji
  • Koordynowanie projektów HR, w tym zarządzania zastępowalności oraz budowania planów retencji i sukcesji
  • Prowadzenie rekrutacji na wybrane stanowiska
  • Identyfikowanie potrzeb wybranego obszaru z zakresu HR oraz prowadzenie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań, mających na celu wzrost i realizację celów biznesowych
  • Budowanie zaangażowania wśród pracowników

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Kwartalny system premiowy
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • Rozwój poprzez szkolenia i webinary
  • Pracę hybrydową
  • Bogaty pakiet benefitów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Bank Pocztowy S.A.

branże: HR