eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Electrical Design Engineer

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Electrical Design Engineer

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1185170

Hays Poland prowadzi obecnie rekrutacje dla dużego biura inżynieryjnego, które realizuje projekty w budownictwie infrastrukturalnym, kubatorowym, przemysłowym i energetycznym.

Stanowisko: Projektant branży elektrycznej
Siedziba firmy: Warszawa
System pracy: Office + Nadzory autorskie on site
Geneza rekrutacji: Nowe projekty
Forma zatrudnienia: stałe zatrudnienie w oparciu o B2B lub Umowa o pracę
Dodatkowo: benefity korporacyjne, narzędzia do pracy, premie

Zapraszam do aplikowania Kandydatów, którzy posiadają:
Wykształcenie wyższe techniczne: elektryka, elektroenergetyka, energetyka;
Przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe związane z tworzeniem, przygotowywaniem dokumentacji projektowej dla sektora energetycznego/elektroenergetycznego;
Mile widziane doświaczenie w projektowaniu układów dla obiektów chemicznych, petrochemicznych, spożywczych, energetycznych,gazowych lub/i kotłowych;
Znajomość jednego z oprogramowań projektowych m.in AutoCad, Dialux, Eplan lub innych;
Znajomości j. angielskiego na poziomie B1/B2.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura