eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Doradczyni / Doradca Klienta

Kto szuka:

Praca.pl Sp. z o.o.

Stanowisko:

Doradczyni / Doradca Klienta

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Pomoc klientom w wyborze odpowiednich produktów bankowych,
  • Tworzenie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami jak i nowymi obecnymi,
  • Profesjonalna obsługa klientów,
  • Osiąganie celów sprzedażowych,
  • Obsługa płatności gotówkowych i bezgotówkowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,
  • Inicjatywa, umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami,
  • Otwartość na nowości i zapał do pracy,
  • Chęć do nauki i rozwoju,
  • Współpraca i wsparcie w zespole.

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny system motywacyjny,
  • Prywatną opiekę zdrowotną,
  • Kartę Multisport,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-17

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Praca.pl Sp. z o.o.

branże: Bankowość / Leasing

  • Ubezpieczenie zdrowotne a chorobowe - w czym tkwi różnica?

    Ubezpieczenie zdrowotne a chorobowe - w czym tkwi różnica?

    Ubezpieczenie chorobowe i zdrowotne to dwa różne ubezpieczenia - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Czy różnią się i do czego uprawniają nas te dwa rodzaje ubezpieczeń?

  • Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...