eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Developer Hurtowni Danych

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Developer Hurtowni Danych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1185503

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (Rondo Daszyńskiego)Model pracy: hybrydowyBranża: projekt w sektorze ubezpieczeniowymRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Stawka: 160 - 180 PLN/h netto + VATWspółpraca: współpraca długofalowaStart date: ASAP, max. w ciągu 1 miesiącaGodziny pracy: elastyczno-biznesowe

Kluczowe technologie: SAS, SAS Viya, Oracle, Git, Bitbucket

Zarys projektu i obowiązki:
  • Budowa narzędzi wspomagających pracę developerów Hurtowni Danych - m.in. wspólne re-używalne komponenty (SAS/SAS Viya/Oracle/inne technologie),
  • Budowa API łączącego wykorzystywane w Hurtowniach Danych technologie (SAS/SAS Viya/Oracle/Sharepoint/Liferay/WebDAV/inne technologie),
  • Budowa usług w technologii ORDS,
  • Budowa narzędzi wspomagających wymianę danych pomiędzy systemami informatycznymi
  • Budowa narzędzi monitorujących aktywność użytkowników HD (hurtowni danych),
  • Udział w pracach optymalizujących przetwarzania HD, poprzez budowę wspierających komponentów a także punktowe analizy i optymalizacje przetwarzań,
  • Budowa technicznych data martów oraz raportów BI (m.in. w SAS Viya),
  • POC nowych narzędzi/technologii do potencjalnego wdrożenia w HD,
  • Wsparcie projektów strategicznych w aspektach technologicznych.

Kluczowe umiejętności technologie:
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań z zakresu Hurtowni Danych i Business Intelligence (np. z wcześniejszych projektów)
  • Doświadczenie w pracy na środowiskach/narzędziach SAS (DI Studio, Enterprise Guide, Visual Analytics)
  • Doświadczenie w pracy na środowiskach/narzędziach Oracle (mile widziane doświadczenie z Oracle Exadata i PL/SQL)
  • Doświadczenie w automatyzacji procesów
  • Znajomość zagadnień i technologii CI/CD (Bitbucket / Bamboo / Liquibase / JIRA).

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora ubezpieczeniowego
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – 1 etap rekrutacji
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu3. Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (ok. 1h)4. Oferta5. Witamy w projekcie!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: HAYS

branże: Informatyka / Telekomunikacja