PracaOferty pracy Warszawa › Customer Care Professional – German speaker

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Customer Care Professional – German speaker

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184001

For our Client, an international and well-known financial brand, we are currently looking for candidates for Customer Care Professional position to join a newly created team in Poland.

 You will be responsible for providing excellent customer service to the company’s clients and taking care of positive customer relations and company image. Your duties will include responding to clients questions and inquiries regarding financial platform, resolving product or service problems, guiding and advising clients mainly via phone and email. In addition, you will be responsible for preparing appropriate notes and documentation in the system.

 We are looking for candidates with excellent communication skills and fluent German language. Previous experience in customer-oriented role is also required as well as positive attitude and willingness to learn new things.

A successful candidate will have numerous opportunities to gain valuable knowledge and skills and develop in a multicultural environment. Our client offers extensive induction trainings and an attractive compensation package including the company benefits.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Principal Engineer - Networking Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Automatyk

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: HAYS

branże: Bankowość / Leasing

Praca - wiadomości i porady

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Pełnomocnictwo w ZUS - dla kogo i jak je udzielić?

    Pełnomocnictwo w ZUS - dla kogo i jak je udzielić?

    Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • GUS: średnia krajowa we IX 2023 wyższa o 10,3% r/r

    GUS: średnia krajowa we IX 2023 wyższa o 10,3% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.