eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Administrator budynku

Kto szuka:

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Stanowisko:

Administrator budynku

Numer referencyjny:

ABP/1210-22/2024

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania:
  • administrowanie budynkiem Uniwersyteckiego Centrum Stomatologii WUM przy
    ul. Binieckiego 6 oraz zastępowanie administratora budynku Centrum Symulacji Medycznych oraz obiektów przy ul. Litewskiej,
  • utrzymanie w ruchu obiektu, terenu i wyposażenia
  • zapewnienie utrzymania czystości w budynku i jego otoczeniu
  • zgłaszanie potrzeb remontowych
  • bieżąca kontrola stanu technicznego budynku
  • nadzór nad pracą pracowników sprzątających i chroniących budynek, wraz z prowadzeniem grafików czasu pracy tych pracowników
  • nadzór nad prawidłowym i terminowym prowadzeniem konserwacji, napraw i przeglądów
  • obsługa multimedialna zajęć dydaktycznych
  • prowadzenie książki obiektu budowlanego, oraz przechowywanie i archiwizowanie dokumentów i dokumentacji technicznej
  • prowadzenie magazynu środków czystościowych
  • nadzór nad realizacją umów najmu, dzierżawy, itp. zawartych z podmiotami zewnętrznymi
  • prowadzenie rejestru faktur i ewidencji kosztów dotyczących administrowanej nieruchomości
  • przekazywanie informacji do współpracujących Działów WUM w zakresie niezbędnym do właściwego zarządzania obiektem
  • wykonywanie innych czynności poleconych przez Kierownika Działu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania kwalifikacyjne:
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • min. 2 lata doświadczenia w administrowaniu nieruchomościami
  • dyspozycyjność
  • znajomość przepisów prawa budowlanego i prawa zamówień publicznych
Mile widziane kompetencje:
  • znajomość systemu finansowo-księgowego Simple ERP

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej;
  • ruchomy czas pracy;
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego;
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i dzieci;
  • systemy premiowe i trzynastą pensję.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Warszawski Uniwersytet Medyczny

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura