PracaOferty pracy Barczewo › Pracownik pomocniczy przy produkcji szkła w Barczewie – UMOWA O PRACĘ!

Kto szuka:

OTTO Work Force

Pracownik pomocniczy przy produkcji szkła w Barczewie – UMOWA O PRACĘ!

Lokalizacja:

Barczewo

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polskim rynku pracuje ponad 7.000 pracowników OTTO. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy on-line, świadczymy usługi z zakresu legalizacji pobytu i pracy w Polsce oraz organizujemy zatrudnienie za granicą.

Dołącz do super zespołu znanego producenta wyrobów szklanych. Firma dostarcza rozwiązania i systemy szklane dla producentów okien, instalatorów fasad i firm zajmujących się montażem szkła we wnętrzach.

Gdzie będziesz pracować? Barczewo

Jak będziesz pracować? Po 8 godzin dziennie, na 3 zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

Na jakiej podstawie Cię zatrudnimy? Umowa o pracę tymczasową

Co jeszcze zyskasz?

  • Częściowa rekompensata za dojazd do/z pracy
  • Dodatki za zmianę nocną (+20%) i nadgodziny (+100%)
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Wsparcie konsultantów OTTO
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Czym będziesz się zajmować?

  • Pakowanie szkła
  • Kompletowanie zamówień
  • Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Do rozpoczęcia pracy potrzebujesz tylko zaangażowania w powierzone obowiązki. Wszystkiego nauczymy Cię na miejscu!

Zgłoś się już teraz, a nasz rekruter zadzwoni do Ciebie i przekaże wszystkie niezbędne informacje.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: OTTO Work Force

branże: Produkcja / Przemysł