eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Olsztyn › Księgowa/Księgowy

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Lokalizacja:

Olsztyn, Toruń, Bydgoszcz

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

NR REF.: 1184139

Twoje następne stanowisko

- prowdzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami;- sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych, ZUS, GUS i innych;- wsparcie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych i raportów zarządczych;- kontrola poprawności i kompletności dokumentacji księgowej;- współpraca z audytorem, bankami i innymi instytucjami;- nadzór nad obiegiem dokumentów i archiwizacją danych;- analiza i optymalizacja procesów księgowych i finansowych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

- 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;- dobra znajomość ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego i innych przepisów związanych z prowadzeniem księgowości;- biegła obsługa programów księgowych i pakietu MS Office (zwłaszcza Excel);- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;- dokładność, rzetelność, odpowiedzialność i umiejętność pracy pod presją czasu;- analityczne myślenie i samodzielność w rozwiązywaniu problemów;- umiejętność pracy w zespole i komunikacji z różnymi interesariuszami.

Co zyskujesz?

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;- przyjazną atmosferę pracy i wsparcie merytoryczne;- pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, premie, szkolenia, etc.).

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 48 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt