eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Tychy › REJESTRATORKA MEDYCZNA (STAŻ)

Kto szuka:

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Stanowisko:

REJESTRATORKA MEDYCZNA (STAŻ)

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
Zakres obowiązków Rejestratorka medyczna (staż)
Rodzaj umowy Nie dotyczy
Wymiar etatu 1
Zmianowość dwie zmiany
Liczba godzin w tygodniu 40
Wynagrodzenie brutto 997,4 PLN
Praca tymczasowa NIE
Zatrudnienie od zaraz NIE
Zapewnienie zakwaterowania NIE
Zapewnienie wyżywienia NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski NIE
Zawód rejestratorka medyczna
Data rozpoczęcia 16.02.2015
Data zakończenia 16.05.2015

Wymagania konieczne

Wykształcenie średnie ogólnokształcące

Dane pracodawcy

Sposób aplikowania za pośrednictwem urzędu
Nazwa urzędu pracy Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Adres Budowlanych 59, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie
Osoba do kontaktu Artur Kuberski
Numer telefonu -
Język aplikacji polski
Wymagane dokumenty Informacja w sprawie oferty dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Tychy.

Pozostałe dane

Nr oferty StPr/15/0285
Dodane przez Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Liczba miejsc pracy 1
Tylko dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy TAK
Tylko dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON) NIE
Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy pracagov

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2015-02-16

do końca oferty: 19970 dni

pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Praca - wiadomości i porady

  • Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Dyrektywa, która weszła w życie 26 kwietnia br. implikuje szereg zmian w prawie pracy, kluczowych z punktu widzenia pracowników - dotyczących m.in. godzenia obowiązków zawodowych i rodzinnych oraz przejrzystych i przewidywalnych warunków ...

  • Wynagrodzenia specjalistów: które branże i zawody gwarantują wysokie zarobki?

    Wynagrodzenia specjalistów: które branże i zawody gwarantują wysokie zarobki?

    Dynamicznie rosnące w ostatnim czasie ceny popychają Polaków do rozglądania się za pracą, która zagwarantuje im wyższe wynagrodzenie. Najnowsze doniesienia PageGroup Polska wskazują, że obecnie najbardziej dynamiczne, sięgające nawet 20 ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Premie zwiększają zaangażowanie pracowników - mit czy prawda?

    Premie zwiększają zaangażowanie pracowników - mit czy prawda?

    Jaki powinien być idealny system premiowy? Przede wszystkim powinien angażować pracowników i zwiększać ich produktywność. Gdy już to wiemy, musimy się zastanowić, czy premiowanie jest w ogóle w stanie takie cele spełniać. Jak się ...