eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Strzegom › Technik utrzymania ruchu (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Technik utrzymania ruchu (m/k)

Lokalizacja:

Strzegom, Wałbrzych, Świebodzice, Olszany, Świdnica

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • wykonywanie planowych napraw i konserwacji maszyn produkcyjnych oraz instalacji,
  • wykonywanie napraw, regulacji i usuwanie stanów awaryjnych powstałych podczas produkcji,
  • analiza przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych,
  • tworzenie rozwiązań usprawniających proces, funkcjonowanie maszyn i urządzeń,
  • raportowanie wykonywanych zadań.

Zaaplikuj jeśli posiadasz:
  • praktyczną wiedzę techniczną z zakresu elektryki, mechaniki, automatyki, pneumatyki,
  • chęć zdobywania i rozwijania kompetencji w ramach pracy w dziale Utrzymania Ruchu,
  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zaaplikuj jeśli masz:
  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • doświadczenie w pracy w dziale produkcyjnym, w tym z automatycznymi systemami wytwarzania ciasta i pakowania wyrobu gotowego (mile widziane),
  • wiedzę z ustawiania parametrów procesowych,
  • bardzo dobrą znajomość zasad GMP, GHP oraz HACCP,
  • książeczkę sanitarno-epidemiologiczną, znajomość zasad BHP i ppoż.

Dodatkowo jeśli umiesz:
  • pracować pod presją czasu (opanowanie w sytuacjach awaryjnych),
  • współpracować w grupie, dzielić się wiedzą oraz uczyć innych,
  • reagować na pojawiające się problemy (proponowanie rozwiązań).

Dołączając do nas masz zagwarantowane:
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie (frekwencyjna, kwartalna za wynik),
  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez zakład pracy naszego klienta,
  • ciekawe wyzwania, interesującą pracę,
  • dodatkowe świadczenia: karta lunch na 100 zł, wypłata z ZFŚS 600 zł dwa razy do roku, karta przedpłacona na wydatki.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 31 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł