eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Szczecin › Sales Engineer

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Sales Engineer

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Szczecin
NR REF.: 1183484

Dla naszego Klienta, innowacyjnej firmy z branży spawalniczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów w dedykowanych branżach lub powierzonym terenie
  • Współpraca techniczno-handlowa z powierzonymi i pozyskanymi klientami
  • Wdrażanie rozwiązań oraz technologii napraw i regeneracji w oparciu o materiały i usługi spawalnicze
  • Rozwijanie sprzedaży na terenie województwa zachodniopomorskiego
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Raportowanie sprzedaży oraz kalendarza spotkań bezpośredniemu przełożonemu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalność spawalnictwo, alternatywne kierunki : mechanika i budowa maszyn, materiałoznawstwo, automatyka i robotyka, hutnictwo, energetyka)
  • Mile widziane doświadczenie handlowe w branży spawalniczej lub pokrewnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne wraz z prowizją od sprzedaży
  • Szkolenia techniczne wraz z pozyskaniem niezbędnych uprawnień spawalniczych
  • Szkolenia w zakresie umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, sprzęt i materiały do pokazów
  • Pakiet socjalny: Multisport, kurs języka angielskiego, „wczasy pod gruszą”
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę na arenie międzynarodowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskim. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura