PracaOferty pracy Szamotuły › Оператор продукції / Rokietnica - umowa o prace - 5375 zł - Szamotuły

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Оператор продукції / Rokietnica - umowa o prace - 5375 zł - Szamotuły

Lokalizacja:

Szamotuły

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Агенція KS Service S.A. –KRAZ 23286  – лідер новітніх рішень в сфері HR.

Для нашого клієнта, що займається виготовлення пластикових ємностей для води, відкриваємо набір кандидатів на посаду

Оператор продукції Kingspan / Rokietnica

Rokietnica (20 km od Poznań)

Мешкаєте неподалік та не бачите проблем з доїздом до місця роботи?

Шукаєте стабільну роботу на umowa o pracę?

Можете порозумітись польською мовою?

Маєте досвід роботи на продукції?

Залиште своє CV (резюме) та зателефонуйте 571 243 506

 Обов’язки працівника:

  • Обслуговування виробничої машини (виготовлення пластикових ємностей);
  • Усунення залишків та контроль якості продукції;
  • Підтримання порядку на робочому місці.

По відпрацюванню 3-4 місяців є можливість пройти навчання на оператора автонавантажувача та отримати відповідну кваліфікацію.

Пропонуємо:
  • umowa o pracę від першого дня працевлаштування;
  • 5375 zł brutto (3975 zł основна заробітна плата+300 zł доплата за якість роботи працівника+600 zł за відвідуваність+500 zł за роботу в 3-змінному графіку)
  • Робота на сучасному підприємстві з високоточним обладнанням та в комфортних умовах;
  • Медичне страхування та повний соцпакет;
  • Підтримка україномовного координатора на кожному етапі працевлаштування;
  • Допомога в легалізації на території Польщі;

Вимоги:
  • Готовність до роботи за графіком 6-14; 14-22; 22-6;
  • Хороші мануальні здібності;
  • Вітається досвід роботи на продукції та наявність UDT;
  • Польська мова на комунікативному рівні.

Зацікавлені? Залиште своє CV (резюме) та зателефонуйте 571 243 506

Agencja Zatrudnienia KS Service, Poznań, Libelta 22/5

Години роботи: пн-пт 8-16

Benefity:
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    W I kwartale 2023 roku ZUS przeprowadził w całej Polsce 117,2 tys. kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy i wydał 7,77 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Co kontroluje ...

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Wynagrodzenia absolwentów uczelni technicznych w Polsce w 2022 roku

    Niniejszy artykuł zawiera zestawienie zarobków osób, które ukończyły studia pierwszego lub drugiego stopnia publicznych uczelni technicznych..

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości