Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KELNER

Lokalizacja:

Świnoujście

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0103

Obowiązki:

witanie gości, przyjmowanie zamówień, roznoszenie zamówień, rozliczanie zamówień, dbanie o porządek na sali, sprzątanie stołów.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa kasy fiskalnej

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : Jednym z wymogów jest znajomość języka niemieckiego, ponieważ 95% klientów jest niemieckojęzyczna.Liczba godzin pracy w każdym miesiącu: 160.Godziny pracy od 10:00 do 18:00.Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C2 - biegły, w piśmie: C2 - biegły

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 96, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Informacja starosty

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-18

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż