PracaOferty pracy Swarzędz › Pracownik Wsparcia w Dziale Handlowym z Językiem Angielskim

Kto szuka:

Dekoma Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik Wsparcia w Dziale Handlowym z Językiem Angielskim

Lokalizacja:

Swarzędz

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • rozmowy handlowe z klientami z kreślonego regionu świata,
  • wsparcie przedstawicieli handlowych i partnerów,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • prace biurowe w tym korespondencja mailowa z klientami,
  • tworzenie spisów produktów,
  • pomoc klientom w wyborze odpowiednich tkanin,
  • informowanie klientów o stanach magazynowy produktów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • dobra znajomość j.angielskiego umożliwiająca komunikacje zwłaszcza w piśmie-warunek konieczny,
  • dobra znajomość pakietu Office,
  • mile widziana znajomość programu XL,
  • wielozadaniowość,
  • kreatywność i inicjatywa w działaniu,
  • elastyczność,
  • dobra organizacja pracy.
  • język rosyjski będzie atutem

Firma oferuje:

 Oferujemy:
  • praca w Swarzędzu pełna wyzwań, mamy klientów z ponad 50 krajów,
  • od poniedziałku do piątku (I zmiana,)
  • możliwość rozwoju i poszerzania wiadomości z zakresu wiedzy o tkaninach, marketingu, komunikacji w języku angielskim, pracy z nowoczesnym oprogramowaniem,
  • praca w dynamicznym zespole profesjonalistów,
  • po trzech miesiącach ciągłej pracy dopłatę do karty Multisport,
  • po pół roku ciągłej pracy możliwość wejścia do programu dodatkowego ubezpieczenia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-18

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Dekoma Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż