eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

PracaOferty pracy Suwałki › Specjalista ds. Obsługi Klienta - Sekretarz Szkoły

Kto szuka:

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta - Sekretarz Szkoły

Lokalizacja:

Suwałki

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Będąc pracownikiem możesz liczyć na:
  • Umowę o pracę
  • Pełen etat
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjnysystem premiowy
  • Możliwość korzystania z pakietów szkoleń
  • Pakiet benefitów - ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jeśli do nas dołączysz zajmiesz się:
  • prowadzeniem rekrutacji słuchaczy do szkół
  • obsługiwaniem słuchaczy zgodnie ze standardami firmy
  • prowadzeniem dokumentacji sekretariatu szkoły
  • realizowaniem planów sprzedażowych

Firma oferuje:

Aplikuj, jeśli posiadasz:
  • odwagę w kontaktach z ludźmi
  • swobodę w pracy wielozadaniowej
  • jesteś dyspozycyjny do pracy 9:00 – 17:00 (pracujemy również w soboty)
  • doświadczenie w sprzedaży (mile widziane)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Specjalista ds. Sprzedaży Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Doradca Klienta

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-01-13

do końca oferty: 26 dni

pracodawca: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

branże: Edukacja / Praktyki / Staże
Inne / Pozostałe

  • Praca w ubezpieczeniach - jakie wynagrodzenia w 2018 roku?

    Praca w ubezpieczeniach - jakie wynagrodzenia w 2018 roku?

    Mediana wynagrodzeń w branży ubezpieczeniowej w 2018 roku wyniosła 5 100 PLN brutto. Co czwarta osoba zatrudniona w tej branży zarabiała poniżej 3 576 PLN. Płace 25% najlepiej wynagradzanych pracowników wyniosły 8 000 PLN i więcej.

  • Jak pogodzić chronotyp i czas pracy?

    Jak pogodzić chronotyp i czas pracy?

    Dziś możliwość pracy elastycznej stanowi jeden z najbardziej pożądanych benefitów pozapłacowych i odpowiedź na potrzeby pracowników, o których preferencjach często decyduje chronotyp, czyli rodzaj wewnętrznego zegara regulującego nasze ...

  • Przerwa w karierze sposobem na work-life balance?

    Przerwa w karierze sposobem na work-life balance?

    Jeszcze do niedawna zwykło się sądzić, że przerwa w karierze to coś, czego należy bezwzględnie unikać. Na kandydatów ze sporymi lukami w przebiegu zatrudnienia rekruterzy patrzyli dość podejrzliwie. Czasy się jednak zmieniają i dziś ...

  • Pracujący i wynagrodzenia w gospodarce narodowej w 2018 r.

    Pracujący i wynagrodzenia w gospodarce narodowej w 2018 r.

    Mamy najświeższe informacje odnośnie średniej krajowej i zatrudnienia w gospodarce narodowej. Z danych przekazanych właśnie przez GUS wynika, że przeciętne wynagrodzenie w minionym roku wyniosło 4585,03 zł brutto. Liczba osób pracujących ...

  • Przywrócenie do pracy - jakie zmiany?

    Przywrócenie do pracy - jakie zmiany?

    Nowelizacja kodeksu postępowania cywilnego uchwalona w lipcu 2019 r. wprowadza także ważną zmianę w procesach pracowników z pracodawcami dotyczących bezprawnego zwolnienia. Zmiany wchodzą w życie już w listopadzie 2019 r.