eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Suwałki › SPAWACZ MAG 135

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

SPAWACZ MAG 135

Lokalizacja:

Suwałki

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0002

Obowiązki:

spawanie

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Spawanie metodą MAG 135

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : znajomość rysunku technicznego

Miejsce pracy: Papiernia 2, 16-400 Suwałki, powiat: m. Suwałki, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-05

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

  • Zwolnienie od pracy z powodu działania siły wyższej problematyczne dla pracodawców

    Zwolnienie od pracy z powodu działania siły wyższej problematyczne dla pracodawców

    Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

  • Zwolnienia grupowe: pracownicy muszą pamiętać o swoich prawach

    Zwolnienia grupowe: pracownicy muszą pamiętać o swoich prawach

    W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.