PracaOferty pracy Sucha Beskidzka › Produkcja armatury łazienkowej w Jordanowie

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Stanowisko:

Produkcja armatury łazienkowej w Jordanowie

Lokalizacja:

Sucha Beskidzka

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • obsługiwać maszyny i urządzenia przy produkcji armatury łazienkowej
  • montować drobne elementy przy stanowiskach jednoosobowych
  • kontrolować jakość produktów zgodnie z instrukcją
  • zabezpieczać produkty przed zniszczeniem
  • montować armaturę

Czego oczekujemy?
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • zdolności technicznych
  • spostrzegawczości i dokładności w realizacji zadań
  • nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

Co oferujemy?
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie w zakresie 4242-5200 zł brutto/miesiąc
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • system pracy 2 lub 3 zmianowy
  • bony świąteczne
  • pełną odzież roboczą
  • bezpłatny parking przy miejscu pracy
  • Miejsce pracy: Jordanów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Spawacz MAG Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Murarz - praca we Francji

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Produkcja / Przemysł