PracaOferty pracy Strzelce Opolskie › Elektryk Utrzymania Ruchu bez doświadczenia / dopłata do dojazdów

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Elektryk Utrzymania Ruchu bez doświadczenia / dopłata do dojazdów

Lokalizacja:

Strzelce Opolskie

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • konserwacja maszyn, usuwanie usterek
  • współpraca z doświadczonymi Elektromechanikami
  • przestrzeganie zasad BHP
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 - zmianowym (pn. - pt., 6-14,14-22,22-6)
  • wykształcenie zawodowe/średnie
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć do rozwoju w dziale UR

Oferujemy:

  • umowę o pracę z naszym Klientem
  • premię wydajnościową
  • dofinansowanie do dojazdów
  • benefity: dopłata do karty Multisport, bony świąteczne, prywatna opieka medyczna

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Dział techniczny