PracaOferty pracy Stalowa Wola › MECHANIK URZĄDZEŃ OGRODOWYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MECHANIK URZĄDZEŃ OGRODOWYCH

Lokalizacja:

Stalowa Wola

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0276

Obowiązki:

Naprawa urządzeń leśnych i ogrodowych tj, kosiarki, pilarki, kosy spalinowe itp. Praca w godz. 9-17.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane wykształcenie średnie, bardzo dobra znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kat. B, umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy technicznej. Mile widziane doświadczenie.

Miejsce pracy: Rozwadowska 43, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres e-mail: biuro@azserwis.com.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.azserwis.com.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2024?

    W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Prawo pracy na wakacje, czyli o urlopach wypoczynkowych i nie tylko

    Prawo pracy na wakacje, czyli o urlopach wypoczynkowych i nie tylko

    Przepisy o urlopach wypoczynkowych zawierają kilka uprawnień, o których najczęściej przypominamy sobie dopiero w okresie wakacyjnym. Pierwszym z nich jest prawo pracownika do co najmniej jednej części wypoczynku trwającej nie mniej niż 14 ...

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

  • Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    Wzrost płacy minimalnej będzie silnym ciosem dla rynku pracy

    W roku 2024 płaca minimalna, podobnie jak w obecnym, wzrośnie dwukrotnie od stycznia oraz od lipca. Podwyżka ta będzie miała charakter rekordowy, bo sięgnie odpowiednio ponad 20% w stosunku do roku 2023.