eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gorzyczki › Szef kuchni Gorzyczki

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Szef kuchni Gorzyczki

Lokalizacja:

Gorzyczki

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Praca na samodzielnym stanowisku, podejmowanie odpowiedzialnych decyzji
  • Zarządzanie podległym personelem
  • Układanie atrakcyjnego menu przy jednoczesnej kontroli kosztów produktu
  • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy
  • Dbanie o wysoką jakość serwowanych produktów, spełniających oczekiwania klienta
  • Składanie zamówień, kontrola magazynów oraz kosztów spożywczych
  • Ścisła współpraca z kierownikiem obiektu w zakresie tworzenia menu oraz kontroli kosztów obiektu
  • Nadzór nad systemem bezpieczeństwa żywności

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w gastronomii zamkniętej
  • Umiejętność kontroli kosztów oraz prowadzenia gospodarki magazynowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność za jakość, świeżość, efektywności oraz atrakcyjną prezentację przygotowywanych dań
  • Kontrola pracy podległego zespołu, szkolenie niższych stopniem pracowników,
  • Praktyczna znajomość systemu HACCP
  • Kreatywność i otwartość na zmiany

Oferujemy:

  • Bezpłatne posiłki pracownicze
  • Praca od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • Benefity pozapłacowe (możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego)
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy, profesjonalne szkolenia
  • Praca w zgranym zespole, w którym każdy jest szanowany, w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę po okresie próbnym, z terminowymi wypłatami

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe