PracaOferty pracy Gorzyczki › Kierownik restauracji Gorzyczki

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik restauracji Gorzyczki

Lokalizacja:

Gorzyczki

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Samodzielne prowadzenie restauracji pracowniczej, zgodnie z wytycznymi umowy z klientem
  • Zarządzanie pracą podległego Zespołu; kontrola czasu pracy, rekrutacja
  • Nadzór i kierowanie strefą produkcji oraz obsługą Klienta
  • Kontrola i zarządzanie kosztami obiektu, prowadzenie rozliczeń, kontrola dostaw i stanów magazynowych
  • Aktywne dążenie do podniesienia rentowności kontraktu
  • Raportowanie wyników do przełożonych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem
  • Współpraca z Szefem Kuchni w celu dostarczenia wysokiej jakości usług

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w gastronomii (preferowane: gastronomia zamknięta)
  • Wykształcenia minimum średniego, preferowane wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość zagadnień HACCP oraz prawa pracy
  • Dobrej znajomości MS Office
  • Umiejętności liderskich w zakresie zarzadzania ludźmi
  • Dobrej organizacja pracy
  • Silnej motywacji wewnętrznej i nastawienia na realizację celów

Oferujemy:

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia, atrakcyjny system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji
  • Benefity pozapłacowe (możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego)
  • Bezpłatne posiłki pracownicze
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Niezbędne narzędzia, dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie Naszego zespołu
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Profesjonalne szkolenia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe