eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Lubliniec › Inżynier Elektryk

Kto szuka:

ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier Elektryk

Lokalizacja:

Lubliniec, ul. Klonowa 60

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy;
  • praca stacjonarna w nowoczesnym budynku, z pełnym pakietem socjalnym;
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej w kraju i za granicą;
  • rozwój pod okiem specjalistów, doradztwo i wsparcie;
  • szkolenia specjalistyczne;
  • możliwość dofinansowania kształcenia pracownika zgodne z profilem działalności firmy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • możliwość przystąpienia do programu emerytalnego PPE;
  • nagrody za innowacyjność;
  • program poleceń pracowników;
  • inne (świadczenia z ZFŚS, eventy firmowe);

Wymagania stawiane pracownikowi:

OCZEKUJEMY:
  • wykształcenie kierunkowe;
  • znajomość rysunku technicznego;
  • podstawowa znajomość zagadnień konstrukcji maszyn elektrycznych:
  • transformatory, dławiki;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym charakterze będzie dodatkowym atutem;

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-15

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia